متاپرو

نرم افزار آنلاین تخصصی علوم ماورایی

دریافت نسخه اندروید

قوانین سایت متا پرو

ضمن تشکر از انتخاب ما، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین متا پرو است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.


تعاریف

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

فروشگاه: فروشگاه اینترنتی متا پرو

سایت: وب سایت متا پرو به آدرس www.meta-pro.ir

محتوای سایت: شامل بخش توسعه و معرفی متا پرو ، بخش خدمات آنلاین و فروشگاه می باشد.

کاربر: هر فردی که از طریق سایت یا برنامه متا پرو از خدمات متا پرو بهره می برن، کاربر تلقی می شود.

مشتری: کاربری که از محصولات فروشگاه متا پرو خرید می کند مشتری نامیده می شود.

خدمات: به هرگونه فعالیت که در بخش انلاین ارائه میگردد گویند .

خدمات دهنده : در این جا سایت متا پرو می باشد.

خدمات گیرنده : در این جا کاربران سایت هستند.

حساب کاربری : هر کاربر که در متا پرو اقدام به ثبت نام کرده دارای یک حساب کاربری هست .

کاربر عادی : به کاربری اطلاق می شود که فقط در سایت یا برنامه ثبت نام کرده و با حساب کاربری برنزی از امکانات متا پرو استفاده می کند.

کاربر ویژه : به کاربری اطلاق می شود که بعد از ثبت نام برای دریافت خدمات ویژه به صورت محدود در مدت زمان مشخص از امکانات خاص و شرایط ویژه بر خوردار می شود.

سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.

اطلاعات کاربر: شامل نام و نام خانوادگی ،آدرس پستی ،ادرس ایمیل ،شماره تماس ،رمز عبور حساب کاربری،موجودی کیف پول وگزارش فعالیت های کاربر در متا پرواست.


بخش توسعه متا پرو

در این بخش به معرفی متا پرو و خدماتی که در ارائه می شود پرداخته شده . و کاربران را با روند توسعه متا پرو آگاه می کند . و امکان دانلود اخرین نسخه متا پرو در این بخش ایجاد شده.

اطلاعات این بخش یک سو بوده و هیچ گونه خدمات یا کالایی در این بخش به فروش نمی رسد .


بخش خدمات آنلاین

برای دسترسی به تمام امکانات این بخش باید با اطلاعات حساب کاربری خود وارد شوید.

ساخت حساب کاربری


از طریق سایت

با رفتن به بخش خدمات انلاین و کلید کردن روی دکمه عضویت کاربر می تواند اقدام به ساخت حساب کاربری کند


از طریق برنامه

در برنامه در صفحه ورود در قسمت پایین با کلیک برروی حساب کاربری ندارم . همینک ثبت نام کنید . و باز شدن صفحه ثبت نام کاربر می تواند حساب کاربری خود را بسازد.


حفظ اطلاعات شخصی

تمام اطلاعات کاربر برای او محفوظ بوده و در اختیار هیچ شخص یا ارگانی قرار داده نمی شود .و فقط برای ارتباط و ارسال مرسوله ازآن استفاده خواهد شد.

در صورت قرار دادن اطلاعات کاربر توسط خود او به دیگران متا پرو هیچ کونه تعهدی در قبال سو استفاده از حساب کاربری کاربر ندارد.


دریافت خدمات

کلیه خدمات متا پرو انلاین بوده و آنن برای کاربر جواب ارسال خواهد شد.اگر خدماتی جواب آنلاینی نداشت باشد و نیاز به برسی باشد . قبل از ارسال فرم به کاربر اطلاع رسانی می شود . هزینه خدمات در صفحه نخست قبل از ارسال و پرداخت به کاربر اعلام می شود.


مدت پاسخ گویی

خدمات غیر آنلاین مدت پاسخ گویی حداقل2 تا ۳ روز کاری خواهد بود . در صورت اتمام این مدت کاربر می تواند . اقدام به پیگیری خدمات خود کند


پیگیری خدمات

اگر خدماتی به صورت انلاین نبوده برنامه برای رسیدگی به کاربر بعد از ثبت درخواست کد پیگیری صادر می کند که کاربر می تواند با ارتباط با بخش پشتیبانی یا قسمت ارسال سوالات در برنامه متاپرو اقدام به پیگیری جواب خدمات درخواستی خود کند.


بخش فروشگاه

ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، ملزم به پرداخت پول می باشد.

توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.


مراحل ثبت سفارش و خرید

با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید لازمست مشتریان در مرحله اول استعلام قیمت و موجودی نمایند. در این مرحله یک کد رهگیری ۱۰ رقمی به مشتریان تخصیص و از طریق ایمیل برایشان ارسال می گردد.

کاربران و مشتریان برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت می باشند مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.


روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

در این سایت پرداخت درب منزل است .شما در منزل محصول را دریافت و همانجا پول را به مامور پست میپردازید و کالا را دریافت میکنید


روشها، هزینه و مدت زمان ارسال

روشهای ارسال سفارش ها

در تمام استان ها، سفارش ها ازیک طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردند.

توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد..

در هر صورت مشتریان باید توجه داشته باشند تمام این موارد منوط به آن است که قبل از تحویل گرفتن کالا، صحت و سلامت ظاهری آن را بررسی و در صورتیکه کالا ایراد داشته باشد، آن را تحویل نگرفته یا رسید مبتنی بر دریافت کالا بصورت صحیح و سالم را امضاء نکرده باشند و بلاقاصله فروشگاه را مطلع نمایند.


هزینه ارسال

هزینه ارسال برای روش های مختلف بصورت مکانیزه و بر اساس وزن کالا یا کالاها و شهر مقصد، محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

لازم به توضیح است که همواره امکان درخواست مذاکره برای ارسال رایگان کالاها برای تمام نقاط کشور وجود دارد.


مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران

مدت زمان تحویل کالاها تمام استانها بر اساس روش انتخابی از کمتر از ۲۴ساعت در روش ارسال فوری تا حداکثر ۴ روز کاری برای سفارش های ارسال رایگان می باشد.

سفارش های ارسال شده توسط پست

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت ۱۲ نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید.

شرکت پست نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.


نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.

تعریف تحویل ظاهری: تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی گردد و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته باشد.

هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

طبق قوانین فروشگاه، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس آن را تحویل بگیرد؛ پس از تحویل ظاهری مشتری تا ۱۰ روز فرصت خواهد داشت تا کالا را از نظر فنی بررسی نماید. در صورت وجود هر گونه مشکل فنی، کالا مشمول قانون ۱۰ روز تضمین طلایی تعویض می گردد.


خدمات پس از فروش متا پرو

۲ روز تضمین طلایی تعویض

مشتریان متا پرو برای تست فنی کالای خریداری شده تا ۲ روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، کالا برای آنها تعویض و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان به انتخاب خود می توانند:

کالای مشابه دیگری انتخاب نمایند.

درخواست استرداد وجه نمایند.

شروط لازم برای اینکار عبارتند از:

مشتری قبل از ۲ روز نسبت به اعلام ایراد فنی بصورت مکتوب اقدام نماید.

ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فنی جویا بلاگ یا خدمات پس از فروش شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

کالای خریداری شده دارای یکی از گارانتی های ارائه شده در سایت باشد و کالای بدون گارانتی خریداری نشده باشد.

کارتن و بسته بندی کالا باید کاملا سالم و بدون پارگی یا مخدوشی باشد. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

کالا از نظر ظاهری باید کاملا سالم و بدون هیچگونه ایراد ظاهری باشد (مطابق روزی که کالا تحویل گرفته شده


محتوای سایت

فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالاها و مقالات) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.

فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال جویا بلاگ هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.

فروشگاه خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.

درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.


مسئولیت ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده از سایت

هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.

فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.


موارد خاص

با توجه به اینکه قوانین فوق، قوانین کلی فروشگاه بوده و ممکن است در موارد خاص مشمول برخی کالاها نگردد، توضیحات درج شده در فاکتور و رسید تحویل کالا، که به امضاء مشتری می رسد، در این موارد ملاک عمل خواهد بود.