متاپرو

نرم افزار آنلاین تخصصی علوم ماورایی

دریافت نسخه اندروید

معاینه جسم و روح

این فرم آنلاین جواب داده نمی شود و بر اساس محاسبات نرم افزاری نیست.در این فرم تمام مشخصات و مشکلاتی که در بخش توضیحات بیان می کنید توسط شخصی آگاه مورد بررسی قرار می گیرد.که در این امر از موکلین قرآنی با مشکلات شما واقف شده و مشکلات شما را بررسی و راه حل رفع مشکلات شما را بیان می کنند و حتی مسائلی که برای شما پنهان بوده را به شما عنوان می کنند.مسائلی چون مالی,خانوادگی, عشقی,کاری,اجتماعی,و...


این خدمات به صورت آفلاین بوده و فرم پر شده توسط شما توسط فرد آگاه به امور دعا بررسی خواهد شود. و بعد از بررسی جوابیه به آدرس پست الکترونیکی حساب کاربری تان ارسال خواهد شد.
جواب ها فقط در روزهای دوشنبه و چهار شنبه داده خواهد شد،لذا خواهشا نسبت به گرفتن جواب عجول نباشید.در صورت بروز هر گونه مشکل در باره خود برنامه یا عدم جواب بعد از مدت اعلام شده می توانید سوالات خودتان را از بخش پرسش یا انتقادات و نطرات مطرح کنید تا مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین توجه بفرمایید چون این بخش کاملا با کمک از قرآن بود و هیچ گونه سرکتابی گرفته نمی شود. شخص باید معتقد قلبی به قرآن واستمرار به اجرای فرایض یومه خود داشته باشد.
ان شاالله مشکلات به حق صاحب عصر و الزمان بر طرف گردد.

کاربر گرامی،هزینه این خدمات 20000 تومان می باشد.