متاپرو

نرم افزار آنلاین تخصصی علوم ماورایی

دریافت نسخه اندروید

شفا درمانی

این بخش مخصوص کاربرانی که بیماری دارند و میخواهند علت اصلی بیماری خودشان را هم بفهمند و سریع مداوا ‏کنند.مخصوصا بیمارانی که تا کنون تحت درمان پزشک بودند و هنوز درمان نشدند.‏
در این بخش شما با پر کردن مشخصات خود و توضیح مختصر مشکل خود. علت اصلی بیماری خودتونو متوجه و درمان آن ‏برای شما ارسال می شه.
این بخش هم توسط اساتید ما که توسط موکلین قرآن علت بیماری شما را گزارش میدهند و همچنین دارویی که به شما داده می شه ‏تحت هیچ شرایطی داروهای شیمیایی و داروخانه ای نیست و همه از داروهای گیاهی و سنتی و همچنین از نسخه های ایات ‏قران می باشد که به طور صد در صد بیماری های شما درمان میشود .اما درمان آنی و لحظه ای نیست.بلکه چند روز درمان ان ‏طول می کشد.


این خدمات به صورت آفلاین بوده و فرم پر شده توسط شما توسط فرد آگاه به امور دعا بررسی خواهد شود. و بعد از بررسی جوابیه به آدرس پست الکترونیکی حساب کاربری تان ارسال خواهد شد.
جواب ها فقط در روزهای دوشنبه و چهار شنبه داده خواهد شد،لذا خواهشا نسبت به گرفتن جواب عجول نباشید.در صورت بروز هر گونه مشکل در باره خود برنامه یا عدم جواب بعد از مدت اعلام شده می توانید سوالات خودتان را از بخش پرسش یا انتقادات و نطرات مطرح کنید تا مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین توجه بفرمایید چون این بخش کاملا با کمک از قرآن بود و هیچ گونه سرکتابی گرفته نمی شود. شخص باید معتقد قلبی به قرآن واستمرار به اجرای فرایض یومه خود داشته باشد.
ان شاالله مشکلات به حق صاحب عصر و الزمان بر طرف گردد.

کاربر گرامی،هزینه این خدمات 14000 تومان می باشد.