متاپرو

نرم افزار آنلاین تخصصی علوم ماورایی

دریافت نسخه اندروید

ذکر سالانه

برای هر شخصی در هر سال قمری یک ذکر خاص قرآنی هست که با گفت آن ذکر در سال باعث موفقیت مالی و خانوادگی و روابط کاری و اجتماعی می شود که این ذکر هر سال برای هر شخصی متفاوت است.
توجه کنید که با اجازه گرفتن از اساتید این حوزه این ذکر سالانه را در نرم افزار متا پرو قرار دهیم.این ذکر که فقط برای یک سال است که از اولین روز سال تا آخرین روز سال است که مخصوص هر فردی می باشد و گرفتن این ذکر با باز کردن قرآن و کمک گرفتن از موکلین قرآنی,ذکر مخصوص سالانه شما از قرآن استخراج میشود.که شما بعد از دریافت این ذکر نباید آن را فاش کنید و ذکر را به هر کسی نشان ندهید.چون راز آن در پنهان سازی و به استمرار در ادا روزانه ان است که بعد از یک سال باید ذکرتان هم در سال بعد عوض شود.
از مزایای ذکر سالانه:
– موفقیت در کارها
– گره گشای امورات روزانه
– سبکی در زندگی
– رفع بلا و گرفتاری
– دور شدن شیاطین و اجنه
– موفقیت در معاملات
– افزایش رزق و روزی


این خدمات به صورت آفلاین بوده و فرم پر شده توسط شما توسط فرد آگاه به امور دعا بررسی خواهد شود. و بعد از بررسی جوابیه به آدرس پست الکترونیکی حساب کاربری تان ارسال خواهد شد.
جواب ها فقط در روزهای دوشنبه و چهار شنبه داده خواهد شد،لذا خواهشا نسبت به گرفتن جواب عجول نباشید.در صورت بروز هر گونه مشکل در باره خود برنامه یا عدم جواب بعد از مدت اعلام شده می توانید سوالات خودتان را از بخش پرسش یا انتقادات و نطرات مطرح کنید تا مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین توجه بفرمایید چون این بخش کاملا با کمک از قرآن بود و هیچ گونه سرکتابی گرفته نمی شود. شخص باید معتقد قلبی به قرآن واستمرار به اجرای فرایض یومه خود داشته باشد.
ان شاالله مشکلات به حق صاحب عصر و الزمان بر طرف گردد.

کاربر گرامی،هزینه این خدمات 33000 تومان می باشد.