متاپرو

نرم افزار آنلاین تخصصی علوم ماورایی

دریافت نسخه اندروید

بارداری

این بخش مخصوص خانمهای باردار است .کسانی که مشکل بارداری دارند و یا بعد از چند سال زندگی مشترک بازدار نمی شوند و یا بعد از پیگیریهای مکرر نزد پزشک و ازمایشهای پی در پی هم دلیل باردارنشدن مشخص نشده. و هم موفق به بارداری نشدند و یا هر علتی که داشته نتوانستند باردار شوند و یا حتی کسانی که باردار میشدند و بعد از بارداری فرزند در نطفه میمیره . در این فرم بعد از پر کردن مشخصات هم دلیل اصلی مشکلتون بررسی و به شما اطلاع داده میشه و هم راه حل ان برای باردار شدن براتون ارائه می شود.که تمام این بررسی توسط اساتید مجرب و با کمک گرفتن از موکلین قرآنی است که مشکل اصلی بارداری شما را بررسی و نسخه آن را به شما ارائه میدهند.


این خدمات به صورت آفلاین بوده و فرم پر شده توسط شما توسط فرد آگاه به امور دعا بررسی خواهد شود. و بعد از بررسی جوابیه به آدرس پست الکترونیکی حساب کاربری تان ارسال خواهد شد.
جواب ها فقط در روزهای دوشنبه و چهار شنبه داده خواهد شد،لذا خواهشا نسبت به گرفتن جواب عجول نباشید.در صورت بروز هر گونه مشکل در باره خود برنامه یا عدم جواب بعد از مدت اعلام شده می توانید سوالات خودتان را از بخش پرسش یا انتقادات و نطرات مطرح کنید تا مشکلات احتمالی مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین توجه بفرمایید چون این بخش کاملا با کمک از قرآن بود و هیچ گونه سرکتابی گرفته نمی شود. شخص باید معتقد قلبی به قرآن واستمرار به اجرای فرایض یومه خود داشته باشد.
ان شاالله مشکلات به حق صاحب عصر و الزمان بر طرف گردد.

کاربر گرامی،هزینه این خدمات 29000 تومان می باشد.